Dropshipping - didmeninė prekyba

Kaip vyksta prekių užsakymas turint didmenininko statusą sužinoti galite paspaudę čia!

Norėdami pradėti bendradarbiauti, susisiekite su mumis el. paštu info@size.lt

Dropshipping'as - tai verslo modelis, kuomet Jūs prekių nesandėliuojate, tačiau uždirbate iš parduotų prekių kainų skirtumo. Trumpai tariant - Jūs esate tarpininkas tarp mūsų ir savo kliento. Kuomet užsiregistruojate DIDMENININKO paskyrą mūsų sistemoje ir gaunate patvirtinimą, Jums pritaikome individualią nuolaidą visoms prekėms. Įsivaizduokime, jog Jūs gavote užsakymą savo svetainėje ir Jūsų klientas pervedė pinigus už prekę (jau su Jūsų antkainiu) Jums į sąskaitą. Jūs paprasčiausiai užeinate į mūsų svetainę www.size.lt, prisijungiate su savo paskyra, pridedate į krepšelį prekes, kurias nupirko Jūsų klientas, prekės pristatymo laukelyje nurodote savo kliento adresą ir atliekate apmokėjimą. Kainų skirtumą pasiliekate sau, o klientą perduodate mums - prekes jam pristatome per 3-7 darbo dienas. Siųsdami siuntinius mes niekada nepateikiame jokios informacijos apie save - kaip siuntėjas esate nurodomas Jūs ir Jūsų adresas, nebent patys išreikšite norą, kad būtų nurodomas mūsų atgalinis adresas. O svarbiausia yra tai, jog pas mus nėra jokių įsipareigojimų, mėnesinių mokesčių, minimalių užsakymo sumų ar sutarčių, todėl galite bet kada pradėti ir bet kada sustoti!

Kuo mes išsiskiriame iš kitų?

  • 1. Vieninteliai Lietuvoje prekiaujame firminiais drabužiais „dropshipping“ būdu! Mūsų prekių asortimentą sudaro ~500 skirtingų NIKE, Adidas, PUMA, ReeBok, 4F, ir Asics prekių. Prekiaujame tik originaliomis prekėmis!
  • 2. Siūlome prekių importavimą į Jūsų svetainę, kurio dėka Jums visiškai nereikės rūpintis asortimentu! Atlikus prekių importavimą yra nustatoma, jog kiekvieną dieną el. parduotuvėje esančios prekės pačios atsinaujintų (aprašymai, pavadinimai, nuotraukos), prisidėtų ar pasišalintų, todėl Jūs galėsite visą savo dėmesį skirti tik reklamai!
  • 3. Tapti didmenininku užtrunka vos kelias minutes, o kadangi nėra jokių įsipareigojimu - bendradarbiavimą galima nutraukti bet kada! Norėdami pradėti bendradarbiauti su mumis, susisiekite el. paštu info@size.lt
  • 4. Jūs gaunate 20% nuolaidą visoms prekėms iš karto! Pasiekus tam tikrą užsakymų mūsų sistemoje ribą, Jūs tapsite VIP klientais ir gausite dar didesnę nuolaidą visoms prekėms! Taip pat, perkant didelį prekių kiekį galima tartis dėl individualaus pasiūlymo, kurį pateiksime susisiekus su mumis privačiai.
  • 5. Pateikiame išsamius prekių aprašymus lietuvių kalba. Taip pat yra dydžių lentelės, prekės išmatavimai ir sudėtis!
  • 6. Nepaliekame jokių savo pėdsakų siuntiniuose! Kuomet Jūsų klientas gauna užsakytą prekę, nėra jokių mūsų raštelių ar logotipų, todėl klientas net neįtars, jog prie prekės Jūs visiškai neprisilietėte!
  • 7. Prekes pristatome visoje Lietuvoje, taip pat, siunčiame ir į užsienį! Prekes galime pristatyti per VENIPAK kurjerį, LPExpress, Omniva paštomatus ir Lietuvos paštą. Prekes pristatome per 3-7 d.d.
  • 8. Norint bendradarbiauti su mumis, elektroninė parduotuvė nėra būtina! Mes nesekame kur ir kada prekė buvo parduota ar apskritai, kur ji yra pardavinėjama - mums paprasčiausiai tai yra neaktualu, todėl DIDMENININKO statusas gali praversti ir tiems, kurie visą laiką nori rengtis madingai!

Kaip veikia dropshipping'as?

 

 

Įsivaizduokite, jog Jūs, savo svetainėje, kurioje yra integruotos mūsų prekės, gavote užsakymą. Pats pirmas, vienintelis ir paskutinis žingsnis, kurį Jūs turite atlikti, tai yra padaryta užsakymą mūsų sistemoje prisijungus su DIDMENININKO paskyra. Jūsų uždarbis yra mažmeninės ir didmeninės kainos skirtumas!

Mes, gavę užsakymą supakuojame siuntinį. Sistemoje matome, jog užsakymą pateikė DIDMENININKO statusą turintis klientas, todėl prekę supakuojame kitaip. Siuntinio dėžė - be mūsų logotipo, nededame jokių raštelių ar nuolaidos kodų į vidų, todėl klientas net nesupras, jog prekė buvo atsiųsta visai iš kitur.

Iš mūsų sandėlio prekė iškeliauja per porą dienų. Jūs galite stebėti, kokia yra Jūsų užsakymo būsena ir kada prekė bus išsiųsta. Prekė dažniausiai pristatoma per 3-7 darbo dienas. Jūs nepatiriate jokios rizikos, kadangi Jums visiškai nereikia sandėliuoti prekių, o jeigu Jūsų klientas panorės prekę grąžinti, ją priimsime mes!

 

          

 

Norėdami pradėti bendradarbiauti, susisiekite su mumis el. paštu info@size.lt

Vis dar neturite elektroninės parduotuvės? Susisiekite su vienu iš mūsų partneriu ir pradėkite internetinę prekybą jau šiandien!

 

 

Atlikite prekių importavimą patys!

Viduje rasite išsamią dokumentaciją, o prekių importavimui nereikia specifinių žinių! Jeigu vis tiek kyla klausimų ar nesklandumų - susisiekite su mumis el. paštu info@size.lt ir mielai Jums pagelbėsime!

Prekių importavimo modulis - OpenCart 2.x ir 3.x (atnaujinta 2018-01-19)
Dokumentacija programuotojams norintiems kurti integraciją kitoms TVS
Dokumentacija lankytojams, naudojantiems OpenCart TVS